Servisi

Servisi

Flash Player Kurunuz

Site Map Contacts anasayfa

ACİL GSM SERVİS TALEP

teknik-servis

Kapıda Taksit İmkanı

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

KOMBİ BAKIMI

Servisi

Anket

  • Servisten Memnunmusunuz

   View Results

   Loading ... Loading ...
 • yazarYazar: admin | tarihTarih: 14 Ağustos 2012 / 18:36 | etiketEtiketler:

  Baymak Duvar Tipi Klima , servislerinde yüksek kalite ve müşteri memnuniyetini benimseyen yaşatan ve ilke edinen tek adres olmuştur.

  Baymak Klima Servisi adına her gün bir çok müşterimiz bize ulaşarak Baymak Klima servis talebinde bulunmaktadır. Müşteri memnuniyeteni benimseyen bir firmadır. Baymak Klima Servisi destek talepleriniz için 13 yıllık tecrübesi ile her zaman yanınızda. Baymak Klima Servisi için bize 444 1 820 nolu çağrı merkezi numaramızdan ulaşabilirsiniz. Size en yakın Baymak Klima servisimizi yönlendirelim. Hızlı ve güvenilir hizmet için bize ulaşın.

  Baymak  Teknik Servis Güvencesi İle Orjinal Yedek Parça, Ekonomik fiyat, Periyodik Bakım 1 yıl işçilik ve yedek parça garantisi. Periyodik Bakım zamanlarınızı sizin yerinize biz hatırlatıyoruz.

  Klimanızın arıza yaptığından şüpheleniyorsanız Servis çağırmadan önce kontrol etmeniz gereken bir kaç nokta mevcuttur. Bu noktaları cihazınızın kullanım klavuzundan veya çağrı merkezimizden bizi arayarak uzman personellerimize danışabilirsiniz. Size verilen tüm kontrolleri gerçekleştirdikten sonra dahi sorunlarınız devam ediyorsa, 444 1 820 numaralı Baymak özel teknik  çağrı merkezimizden servis talebinde bulunabilirsiniz.

  Baymak özel teknik klima servisi çağırmadan hemen önce arıza ile karşılaştığınızda, cihazınızdan yanık kokusu veya duman çıkıyorsa derhal cihazın çalışmasını durdurun. Servis ekipleri gelene kadar cihazı besleyen enerji sigortasından cihazın gücünü kapatın

   

  Baymak klima servisi çalışmalarının tamamında müşteri odaklı olmaya devam etmektedir. Bu sayede müşteri memnuniyeti üst seviyede tutulmaktadır. En geniş kapsamlı hizmeti müşterilerine sunan Baymak klima servis, beklentilerin üzerinde bir hizmet anlayışı içindedir.

  İstanbul genelinde hizmet veren Baymak klima servisleri, müşterilerinin zaman ve uygunluk durumlarını önceden arayıp hesap etmektedir. Diğer firmalar arasında dikkat çekmeyi her zaman başarmıştır. Klima arızalarını kısa süre içerisinde tespit edip ekonomik çözümler sunmaktadır.

  Baymak klima teknik servis elemanları katıldıkları eğitimlerle sürekli kendilerini yenilemekte ve çözüm yollarını kavramaktadırlar. Servisimiz tüm işleri büyük bir titizlikle yürütmektedir.

  Peki Baymak klima teknik servisi sayesinde bakım yapılmaz ise sonuç ne olur?

  • Cihazınız ortama sağlıksız hava üflemeye başlar.
  • Ortam kötü kokulara maruz kalır.
  • Klimanız düşük performansla çalışır.

  Baymak klima teknik servisleri bakımlarda profesyonel bir yardımcınız olmaya devam etmektedir. Baymak klima servisi size bir telefon kadar yakındır ve internet adresinde bulunan servis talep formu ile ulaşmanızı oldukça kolaylaştırmaktadır.

  Satın aldığınız cihazın ilk yapılan çalışması olan montaj, oldukça önemli ve ciddiyet gösterilmesi gereken bir evredir. Bu konuda Baymak klima servis attığı adımlarla profesyonel bir şekilde sorununuzu çözüme kavuşturacaktır. Montaj aşamasında dikkat edilmesi gereken bir çok nokta bulunmaktadır. Bunların bir kısmı aşağıda bulunmaktadır;

  Baymak klima servisleri montaj sırasında nelere dikkat etmektedir?

  • Başta montaj yapılacak noktanın seçimine dikkat etmektedir. Bu noktanın sert bir yer olması gerekmektedir.
  • Cihazın yanında veya etrafında gaz kaçağı olabilecek başka bir cihaz bulunmamalıdır.
  • Baymak klima servisi, klimanızı göz hizasının daha üzerinde bir noktaya monte etmelidir.
  Bu Yazıyı Sosyal Media Üzerinden Paylaşın...
  Hiç yorum yapılmamış!
  İlk yorumu neden sen yapmıyorsun?

  YORUM YAP

  İsim:
  Email:
  Site:
  Yorum: